Ключ ріжковий 22х24мм двосторонній.
Виробництво СРСР, нові із зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ключа | двосторонній |
| Розмір min | 22 мм |
| Розмір max | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Заводи СРСР |
| Країна виробник | СРСР |
| Основні атрибути | |
| Тип | ключ ріжковий двосторонній |
| Мінімальний розмір в мм | 22 мм |
| Максимальний розмір в мм | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴


