Свердло по металу 23.0мм з конічним хвостовиком км2.
Матеріал - сталь Р6М5.
Загальна довжина 255мм.
Довжина робочої частини 130мм.
Виробництво СРСР, нові з зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Конічний |
| Діаметр | 23 мм |
| Довжина робочої частини | 130 мм |
| Загальна довжина | 255 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | СРСР |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴


