Свердло для металу 5,6мм із циліндричним хвостовиком. Довга серія
Загальна довжина 138мм. Робоча частина 85мм.
Матеріал HSS.
Виробництво СРСР.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 5.6 мм |
| Довжина робочої частини | 85 мм |
| Загальна довжина | 138 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Заводи СРСР |
| Країна виробник | СРСР |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132 ₴


