Фреза шпонкова 2мм, загальна довжина 38мм, довжина ріжучої частини 5мм.
З циліндричним хвостовиком, 2 - пера. Матеріал - Р6М5.
Виробництво СРСР.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Сталь, Метал, Чавун |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Діаметр робочий | 2 мм |
| Довжина загальна | 38 мм |
| Довжина робочої частини | 5 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | СРСР |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴


