Фреза шпонкова 2.8мм 2-пера ц/х Р6М5. СРСР
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: otk04540
+380 (96) 677-39-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза шпонкова 2.8мм, загальна довжина 38мм, довжина ріжучої частини 8мм.
З циліндричним хвостовиком, 2 - пера. Матеріал - Р6М5.
Виробництво СРСР.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Сталь, Метал, Чавун |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр хвостовика | 2.8 мм |
| Діаметр робочий | 2.8 мм |
| Довжина загальна | 38 мм |
| Довжина робочої частини | 8 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | СРСР |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴


