Свердло по металу 2.7мм Р6М5 А1 довга серія. СРСР
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: otk00945
+380 (96) 677-39-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу 2.7мм з циліндричним хвостовиком.
Шліфований профіль А1.
Довга серія. Загальна довжина 100мм. Робоча частина 60мм.
Матеріал Р6М5.
Виробництво СРСР.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 2.7 мм |
| Довжина робочої частини | 60 мм |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Заводи СРСР |
| Країна виробник | СРСР |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴


