Свердло по металу 1,25мм Р6М5 А1. СРСР
19 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: otk01026
+380 (96) 677-39-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу 1,25мм з циліндричним хвостовиком.
Шліфований профіль А1.
Загальна довжина 38мм, робоча - 15мм.
Матеріал Р6М5.
Свердло різьбове, під різьбу м1.6х0.35.
Виробництво СРСР.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 1.25 мм |
| Довжина робочої частини | 15 мм |
| Загальна довжина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Заводи СРСР |
| Країна виробник | СРСР |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 ₴


