Свердло по металу 1,35мм Р6М5 (10шт). СРСР
160 ₴/10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: otk01043
+380 (96) 677-39-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу 1,35мм з циліндричним хвостовиком.
Загальна довжина 35мм. Робоча 10мм
Матеріал Р6М5.
Виробництво СРСР.
Продаж кратно 10шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 1.35 мм |
| Довжина робочої частини | 10 мм |
| Загальна довжина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Заводи СРСР |
| Країна виробник | СРСР |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴/10 шт.


