Свердло по металу 2.5 мм HSS А1. СРСР
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: otk01036
+380 (96) 677-39-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу 2,5мм зі шліфованим профілем А1
Загальна довжина 53мм, робоча 25мм.
Матеріал HSS.
Свердло різьбове, під різьбу м3х0.5.
Виробництво CРCР.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 2.5 мм |
| Довжина робочої частини | 25 мм |
| Загальна довжина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Заводи СРСР |
| Країна виробник | СРСР |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴


