УЦІНКА! Свердло для металу 2,8мм ц/х Р6М5. СРСР
18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: otk01052
+380 (96) 677-39-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
УЦІНКА !!!
Свердло для металу 2,8 мм із циліндричним хвостовиком.
Загальна довжина 58мм, робоча 18мм
Матеріал Р6М5.
Виробництво СРСР.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 2.8 мм |
| Довжина робочої частини | 18 мм |
| Загальна довжина | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Заводи СРСР |
| Країна виробник | СРСР |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 ₴


