Свердло по металу 4,3мм ц/х Р6М5К5 LH (Леве). СРСР
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: otk01114
+380 (96) 677-39-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу 4,3мм із циліндричним хвостовиком. ЛІВЕ
Загальна довжина 80 мм. Робоча частина 40 мм.
Матеріал Р6М5К5.
Виробництво СРСР.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 4.3 мм |
| Довжина робочої частини | 40 мм |
| Загальна довжина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Заводи СРСР |
| Країна виробник | СРСР |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴


