Свердло по металу 6,2мм ц/х Р18 ЛІВЕ(LH). СРСР
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: otk01122
+380 (96) 677-39-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу 6,2мм із циліндричним хвостовиком. ЛІВЕ
Загальна довжина 100мм, робоча 55мм.
Матеріал Р18.
Виробництво СРСР.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 6.2 мм |
| Довжина робочої частини | 55 мм |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Заводи СРСР |
| Країна виробник | СРСР |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴


