Свердло по металу 13,3мм 9ХС В1 з циліндричним хвостовиком. СРСР
260 ₴
- Готово до відправки
- Код: otk00806
+380 (96) 677-39-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу Ø13.3мм 9ХС В1 з циліндричним хвостовиком.
Загальна довжина 155мм. Робоча 85мм
Матеріал 9ХС.
Виробництво СРСР.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 13.3 мм |
| Довжина робочої частини | 85 мм |
| Загальна довжина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Заводи СРСР |
| Країна виробник | СРСР |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴


