Свердло по металу 13,2мм HSS з циліндричним хвостовиком. СРСР
325 ₴
- Готово до відправки
- Код: otk00807
+380 (96) 677-39-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу 13.2мм з циліндричним хвостовиком.
Матеріал HSS.
Загальна довжина 150мм. Робоча 95мм.
Виробництво СРСР.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 13.2 мм |
| Довжина робочої частини | 95 мм |
| Загальна довжина | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Заводи СРСР |
| Країна виробник | СРСР |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴


