Свердло по металу 8,2 мм ц/х Р6М5 А1 (шліфуваний профіль). СРСР
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: otk02550
+380 (96) 677-39-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу 8,2мм з циліндричним хвостовиком, зі шліфованим профілем (А1)
Загальна довжина 115 мм, робоча 60 мм.
Матеріал Р6М5.
Виробництво CCCР.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 8.2 мм |
| Довжина робочої частини | 60 мм |
| Загальна довжина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | СРСР |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴


