Свердло по металу 7,5мм Р6М5К5 ц/х. СРСР
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: otk04421
+380 (96) 677-39-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу 7,5мм з циліндричним хвостовиком.
Загальна довжина 110 мм. Робоча 60мм
Матеріал Р6М5К5.
Різьбове свердло, під різьбу М8х0.5.
Виробництво CРCР.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 7.5 мм |
| Довжина робочої частини | 60 мм |
| Загальна довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Заводи СРСР |
| Країна виробник | СРСР |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴


