Свердло по металу 7,2мм ц/х HSS А1. СРСР
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: otk00809
+380 (96) 677-39-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу 7,2мм з циліндричним хвостовиком.
Шліфований профіль А1.
Загальна довжина 110мм, робоча 70мм
Матеріал HSS.
Виробництво CCCР.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 7.2 мм |
| Довжина робочої частини | 70 мм |
| Загальна довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Заводи СРСР |
| Країна виробник | СРСР |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴


