Свердло по металу 7,1мм ц/х Р6М5 А1 коротка серія 70мм. СРСР
75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: otk01802
+380 (96) 677-39-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу 7,1мм з циліндричним хвостовиком.
Коротка серія
Шліфований профіль А1.
Загальна довжина 72мм, робоча 28мм.
Матеріал Р6М5.
Виробництво СРСР, нові із зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 7.1 мм |
| Довжина робочої частини | 28 мм |
| Загальна довжина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Заводи СРСР |
| Країна виробник | СРСР |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴


