Свердло по металу 5,7мм ц/х Р12. СРСР
100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: otk01843
+380 (96) 677-39-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу 5,7мм з циліндричним хвостовиком.
Загальна довжина 94мм.
Матеріал Р12.
Виробництво CРCР.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина робочої частини | 52 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Загальна довжина | 94 мм |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Діаметр | 5.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Заводи СРСР |
| Стан | Нове зберігання |
| Країна виробник | СРСР |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴


